Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Dobesim dhe dietaArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Si te humbim 10 kg

Gjithcka ne lidhje me si te humbim 10 kg mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi si te humbim 10 kg.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Jam 75kile dua te bi ne pesh deri ne 62 si ti humiju lutna me tregoni”
Pustuar nga: Arta ne daten: 21-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jam 75kile dua te bi ne pesh deri ne 62 si ti humiju lutna me tregoni”
Pustuar nga: Arta ne daten: 21-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si ti humbim 10 kg per 1 muaj ”
Pustuar nga: donita ne daten: 24-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ju sutem me ndihmoni si ti humbas 20 killase kam shtuar gjat shtatzanis ju lutem me ndihmoni tash e ka vajzen 3 muaj po pomeduhet me habger dhe me pi shum per me ta ushqyer beben time me qumsh te nanes.”
Pustuar nga: fjolla morina ne daten: 13-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te bie 10 kile ne jav si mund ta realizoj”
Pustuar nga: Windi ne daten: 11-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te bie 10 kile ne jav si mund ta realizoj”
Pustuar nga: Windi ne daten: 11-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si ti humbim 10 kg”
Pustuar nga: Irma ne daten: 07-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Un jam blerand kastrati dje jam 14 vjeq. Un dua te humb pesh sepse keshtu nuk ndjihem mir, jeta esht me ndryshe ejt.”
Pustuar nga: BLERAND ne daten: 24-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te humbi 10 kg per koh te shkurtet se pas lindjes kkam mbet shendosh qka me preferoni?”
Pustuar nga: arijeta ne daten: 04-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“10 kg per pak dit..si mund ti humbas ”
Pustuar nga: xhuljana ne daten: 11-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbi pesh brenda 10 dite ”
Pustuar nga: balaj_albana@hotmail.com ne daten: 07-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si muje te humbi peshe”
Pustuar nga: drena ne daten: 05-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbi 10 kg ”
Pustuar nga: olltone ne daten: 02-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si ti humbi 15kg ju lutem ne tregoni ”
Pustuar nga: Dona ne daten: 29-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje; Jam 21 vjeqare, jam e gjate 1e 63 dhe peshoj 63kg .. Sa duhet te jet pesha ime e duhur ne ket mosh dhe ne ket gjatsi qe kan? Pres pergjigje .. Faleminderit per mirkuptim :)”
Pustuar nga: Mile ne daten: 16-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mund te humb 7-10kg per nje muaj?”
Pustuar nga: xona ne daten: 08-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si ti humbim 10 kg ”
Pustuar nga: Bujar ne daten: 29-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si me humb pesh”
Pustuar nga: altina ne daten: 17-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si ti humbi 7 kg per dy jav ju lutem pergjegji shpejt GANJA”
Pustuar nga: Ganja ne daten: 12-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbim 10 kg”
Pustuar nga: hazem mika ne daten: 03-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“A mund ti humbi 10 kg ? dhe nese mengjes nuk hajm , dhe dark ? dhe per sa dit ose jav ?”
Pustuar nga: anonim ne daten: 21-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobesohem 10 kg per 10 dite”
Pustuar nga: IRMA ne daten: 19-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mund ti humbim 10 kg?”
Pustuar nga: Vanessa ne daten: 16-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si ti humbi 10 kg ”
Pustuar nga: ganja ne daten: 08-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te depsohem shpejt ne kushte te shtepis”
Pustuar nga: Idaklodi ne daten: 03-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te depsohem shpejt ne kushte te shtepis”
Pustuar nga: Idaklodi ne daten: 03-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje nga Genta,shpresoi se do me ndihmoni ,kam provu shum her per me majt dijeta ama as nje her skam mujt me majt ,u ulsha me hanger pak e hajsha shum qfrar dijdinete em supozoni jam 70 kg,gjatsija 1.75 cm kembet i kam shum te mira por belini nuk e kam edhe nga krahet jam e shendosh qfare dijete edhe ushtrime em supozoni,ju Falumunderit per mir kuptim”
Pustuar nga: genta ne daten: 26-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje dua te dobesohem sa me shpejt sepse nuk ndjehem rehat me trupin tim ju lutem me ndihemoni :( ”
Pustuar nga: klaudja ne daten: 21-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“E interesuar si ti humbi shpejt 10-15 kg”
Pustuar nga: bardha ne daten: 19-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“qysh me hup pesh edhe une trashna nalt te beli ma shum barkun qysh me hup e kam kry ni lindje po jam trash ”
Pustuar nga: dorentina ne daten: 03-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbi 10 per dy jav”
Pustuar nga: amy ne daten: 23-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humb peshe 5 kg brenda 1 jave tlumttt kthni pergjigje”
Pustuar nga: ana ne daten: 09-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te humbi 10 kg”
Pustuar nga: LABI ne daten: 04-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si duhet te humbim 10kg”
Pustuar nga: Arjeta ne daten: 03-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje jam 70 kile dua te humbas 10 kile kam shtuar nga shtatzania ju lutem me ndimoni si ti humbas”
Pustuar nga: suada ne daten: 26-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohemi ”
Pustuar nga: zhorzhin ne daten: 03-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobesohem per 4 jav 10 kilogram ju lutem me ndihmoni ”
Pustuar nga: Hava ne daten: 01-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te humb 10 kg brenda 1muaji ose maximumi 2 muaj...nga pesha ime...?”
Pustuar nga: lorenca ne daten: 27-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humb 10 kg brenda 1 ose maximumi 2 muaj nga pesha ime...???”
Pustuar nga: lorenca ne daten: 26-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“tung si ti humbi 20 kg”
Pustuar nga: sabri ne daten: 19-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“tung si ti humbi 20 kg”
Pustuar nga: sabri ne daten: 19-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“tung si ti humbi 20 kg”
Pustuar nga: sabri ne daten: 19-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam 33 vjet dhe dashta me dit cilla eshet mnyra me e shendetshme per te hum bur pesh ”
Pustuar nga: imrani ne daten: 11-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te humbim 10 Kg ?”
Pustuar nga: zana ne daten: 09-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te i humbi 10 kilogram per 1 muaj ju lutem me njoftoni ”
Pustuar nga: Arta ne daten: 03-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te hubas 10 kg sa me natyrale”
Pustuar nga: albana ne daten: 02-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te hubas 10 kg sa me natyrale”
Pustuar nga: albana ne daten: 02-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbim 10 kg”
Pustuar nga: fatjona demolli ne daten: 26-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te humbim 10 kg”
Pustuar nga: fabio ne daten: 01-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje,kam 62 kg,dhe deshiroi te humbas per 10 kg ose 8 kg,mirepo une dua qe te ma gjeni nje menyre sa me te shpejt per ti humbur keto kg,pasiqe do martohem edhe 10 dite.Nese do te me ndihmoni do jav dija shum per nder.pres pergjigje sa me te shpejt...”
Pustuar nga: FILLORETA ne daten: 30-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si ti humbi 5 kg un kom provuar dieta te ndryshme por pa efekt un konsumoj uj 2l ne dite kondumoj mengjesin dhe dreken por ha mesatarisht por prap se prap pa efekt kafen e konsumoj pa sheqer edhe embelsirat si konsumoj hiq ju lutem te me kshilloni se qka te bej qe te humbi ndoj kg ju faliminderit pres pergjegjeje ”
Pustuar nga: bore ne daten: 26-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“sa zgjt dergesa e pergjijjes”
Pustuar nga: trendelina ne daten: 23-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kam deshir te dobesohem per nje jav qka duhet te bej”
Pustuar nga: trendelina ne daten: 23-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“deshiroj te humb 15 kg”
Pustuar nga: nick ne daten: 22-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si ti humbim peshen”
Pustuar nga: Semedie ne daten: 10-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te humbim 10 kg per 2 muaj ...”
Pustuar nga: Blerona ne daten: 16-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbi 10 kg ”
Pustuar nga: teo ne daten: 14-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“sibti humbin 10kg”
Pustuar nga: gani ne daten: 23-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“qka muj me perdor per tu dobesuar ?”
Pustuar nga: trendelina ne daten: 22-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te humbim 10 kg”
Pustuar nga: profa ne daten: 14-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbim 10 kg”
Pustuar nga: poli ne daten: 06-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“SI MUND TE HUMBIM 10 KG NE 3 OSE NE 4 JAVE?”
Pustuar nga: KLEMINTINA ne daten: 27-02-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohemi shendetshem?”
Pustuar nga: liljana ne daten: 26-02-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si ti humbi 10 kile”
Pustuar nga: musa fejza ne daten: 25-02-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje

Artikuj dhe pergjigje:


Si te humbim peshen

Une jam vetem nje vajze dhe dikper peshen nese do ta humbasesh peshen ne menyre efikase dhe te shpejt atehere konsumo ushqim pak pershembull nese ne dit konsumon deri ne 100-1200 kalori atehere duhet te besh ushtrime fizike diku rreth nje ore.Ha sa me shume peme e perime ndersa ushqimit te zakonshem me ynyrera largohuji rri larg nga ushqimet e thata.Dhe e fundit qe dua te te them eshte konsumo deri ne 2-3litra uje te ftohet sepse uji e pershpejton metabolizmin. Pustuar nga: Anonim ne daten: 19-07-2013
Posto nje ide

Lista e faqeve:

si te humbim 10 kgSi te Dobesohemi
si te humbim 10 kg me shume ne sitedobesohemi.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.sitedobesohemi.com


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Plan BiznesiPlan Biznesi
si te humbim 10 kg me shume ne planbiznesi.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.planbiznesi.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy